Våre medarbeidere 

Administrasjon/salg 

Jørund Woll 
Daglig leder / CEO 
Telefon: 67 18 67 00 
Mobil: 91 56 98 00
E - mail: j.woll@material.as  

Administrasjon/Økonomi 

Elisabet Grenersen 
Administrasjon / Administration
Telefon: 67 18 67 00
Mobil: 95 98 93 72 
E - mail: elisabet@material.as  

Salg - Aisle Master 

Jan Ove Ekerhaugen 
Salgsansvarlig / Regional Sales Manager 
Telefon: 67 18 67 00 
Mobil: 99 04 51 92 
E - mail: jan.ove@material.as 

Markeds / IT - ansvarlig 

Karoline Aaram Woll 
Markeds / IT - ansvarlig /
Marketing / IT - responsible
Telefon: 67 18 67 00 
Mobil: 90 54 06 44 
E - mail: karoline@material.as 


Teknisk leder

Knut E. Ericsson 
Teknisk leder / Technical leader
Telefon: 67 18 67 00 
Mobil: 95 98 93 73 
E - mail: knut@material.as  

Service / Deleansvarlig  

Ola Lauritzen 
Service - deleansvarlig /          
Service - parts manager 
Telefon: 67 18 67 00 
Mobil: 95 98 93 78 
E - mail: ola@material.as 

Serviceteknikker 

Fredrik Morvik
Serviceteknikker / Service technician 
Telefon: 67 18 67 00
Mobil: 95 98 93 77 
E - Mail: fredrik@material.as

Verksted leder 

John Ericsson 
Verksted leder / Workshop leader
Telefon: 67 18 67 00
Mobil: 95 98 93 75 

Mekaniker

Øyvind Rogstad
Mekaniker / Mechanic
Telefon: 67 18 67 00
Mobil: 95 98 93 74